Pozisyona iyi tercüme edilebilecek birçok niteliği var.

Pozisyona iyi tercüme edilebilecek birçok niteliği var.

Ve bu offseason’da açık piyasada hala bu tür bir paraya değdiğine inanan bir takım olsa da, Fuller’ı düşünen hiç kimse için ona uzun vadeli bir anlaşma ayırmak kesinlikle bir smaç değil. Kaynaklara göre Fuller imzalıyor, ancak binadaki bazıları güvenilirliği hakkındaki soruları cevaplamadığına inanıyor. 2016 ilk tur seçimi hiçbir zaman tam bir NFL sezonu oynamadı ve birkaç sakatlık nedeniyle ilk dört yılında 22 maç kaçırdı. Bu sezon 11 maçın hepsinde oynadı, 879 yarda 53 yakalama ve sekiz gol attı. Sekiz tank avcısı, 2020’de NFL alıcıları arasında altıncı sırada yer alıyor. Teksaslılar, Fuller’ı indirimli bir uzatmaya imzalamayı deneyebilir veya franchise etiketini kullanabilirler.

Her iki durumda da, takım sahibi Cal McNair, bunun yeni genel menajer Houston’ın sezondan sonra işe alacağı bir karar olduğuna karar verebilir. 2020’nin son beş maçında, Teksaslılar (4-7) kariyerinin ortasında en iyi alıcılarını kaybediyorlar. Sezonu, ayrıca yasaklı bir ek aldığı için askıya alınan üst köşe oyuncusu Bradley Roby olmadan bitirecekler. Teksaslılar masayı çalıştırmak ve geriye kalan üç AFC Güney maçı ile playofflara potansiyel bir koşmak için hala uzun bir atışken, Watson’ın en iyi alıcısını kaybetmek, Teksaslıların hücumunun son üçünü kazanarak oluşturduğu ivmenin çoğunu kesinlikle ortadan kaldırdı. Teksaslıların 3 Kasım’da Fuller için bu kadar yüksek bir fiyat talep etmelerinin bir nedeni, sezon bitmeden onu bir sözleşme uzatması için imzalayabileceklerini bilmeleriydi. Fuller güvenilirliğini 2020’de kanıtlıyor ve sürece büyük rakamlar katıyordu. O ve geniş alıcı Brandin Cooks, sezonu her biri 1.000 yarda ile bitirmek için tempodaydı, bu da Texans’a franchise tarihinde ilk kez bu kilometre taşını vuran iki alıcı vermiş olacaktı. Sezonun son maçı olduğu ortaya çıkan Şükran Günü’nde. Teksaslılarla son maçı da mıydı?

 Raj Mehta / ABD BUGÜN Spor Bunun yerine Fuller, bu sefer sağlığı dışındaki nedenlerle bir sezonu tamamlayamadı ve alıcıda Teksaslıların en azından kısaca Cooks ve Keke Coutee’ye yaslanacakları büyük bir boşluk bıraktı. terim. Teksaslılar Pazartesi günü usta alıcı Kenny Stills’i kesti ve slot alıcısı Randall Cobb, ayak parmağı yaralanması nedeniyle en az iki oyunu daha kaçıracak.Fuller ve Watson’ın sahada net bir bağlantısı var ve oyun kurucu, alıcısının organizasyon üzerindeki etkisi için ayağa kalktı son ticaret tarihinden sonra. Fuller, 11 maç boyunca, NFL’de 1 numara olacak kadar sağlıklı kalıp kalamayacağına dair soruları cevaplamış gibi görünüyordu. Tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi, prodüksiyon şüphesiz. Yine de bir soru, onun güvenilirliği meselesi, ancak bu sefer başka bir yaralanmadan daha hayal kırıklığı yaratan nedenlerden dolayı." 1 Haziran 2017Matt PentzU.S. futbol yazarı FacebookTwitterFacebook MessengerPinterestE-posta"Bunu Benny mi söyledi?" Sporting Kansas City koçu Peter Vermes sordu."Benny bunu 2013’te söylemezdi.

Yani ya beynini yıkadık ya da gerçekten inandığı bir şey."Bir gün önce, Benny Feilhaber, Kansas City’nin tutarlı başarısını, en azından kısmen, takım savunmasına bağlılığa bağlamıştı. Dört yıl önce basmakalıp bir saldırgan oyun kurucu olarak gelen Feilhaber bile, bunu Vermes ilkelerinin ne kadar derinden kök saldığının kanıtı olarak görüyor.Sporting Cumartesi günkü Minnesota United maçına giriyor (17:00 ET, ESPN / Watch ESPN ) Batı Konferansı’nda ikinci sırada yer aldı ve FC Dallas’ın yanı sıra MLS’deki herhangi bir takımdan daha az gol kaybetti. Art arda bir çift yol kaybına rağmen, SKC hala sezon sonrası kesim çizgisinin altı puan önünde ve birinci sıradaki Houston’ın sadece bir arkasında duruyor.Kansas City, lig sıralamasının daha yüksek bölümlerine alıştı. 2011 sezonundan önce adını Wizards’dan Sporting olarak değiştirdiğinden beri playoff’ları kaçırmadı. 2 ABD kazandı.

Bu on yılda Açık Kupalar artı 2013 MLS Kupası. Organizasyondaki pek çok kişi, son iki sezonun her birinde, son şampiyonlar Portland ve Seattle tarafından eleme turunda elendiklerinde de başka bir lig şampiyonluğu oranlarını beğendiklerini söyleyecektir."Feilhaber, MLS’deki en zor şeyin tutarlı olmak olduğunu söyledi. "Ligdeki en kötü takım ligdeki en iyi takımı yener ve bu tür şeyler her zaman olur. Takımlar arasında o kadar da fark yok."Spor, kendilerini her yıl kalabalık kitlelerin üzerine çıkarmayı başaran birkaç takımdan biridir.Kulüp, Feilhaber, ABD milli takım müdavimleri Graham Zusi ve Matt Besler ile forvet Dom Dwyer’ın da dahil olduğu deneyimli bir çekirdek etrafında akıllıca inşa etti. Organizasyonun markasını değiştirdiği aynı yıl taşındığı Çocuk Mercy Parkı, MLS’de oynanması en zor yerlerden biri haline geldi. Ama en önemlisi, Vermes döneminde kulüp, iyi bir şekilde dayandığı, imza niteliğinde bir oyun tarzı oluşturdu.mobilbahis giriş 2022 Zaman ve kötü. Yüksek basın tüm dünyada revaçta. Dortmund’dan Liverpool’a, takımlar sahanın her yerinde topa baskı yaparak rakipleri çevirdikleri andan itibaren rahatsız ediyorlar.

Yani Vermes’in taktikleri artık yeni değil, MLS içinde bile."Feilhaber, baskı yapma şeklimiz artık benzersiz olmayabilir, dedi, "ancak iki, üç yıl önce olabilirdi. Ancak takımların bizim kadar tecrübesi yok. Yaptığımız şeyin ikinci doğası değil. Bu, Peter’ın ekibimizin temelini oluşturduğu bir şey."Ligde arka taraftan da mülkiyet inşa etmek alışılmadık bir durum değil, ancak çok azı Kansas City kadar dini olarak buna bağlı kalıyor."Feilhaber, çoğu takımın bunu her seferinde yapmaya çalışmayacağını söyledi. Saldırı fikirli oyun kurucu Benny Feilhaber bile Sporting Kansas City’ye çok fazla başarı sağlayan savunma sistemini satın aldı.

 Kim Klement-USA BUGÜN Spor Her şey, MLS Kupası şampiyonluk koşusu sırasında nihayet girme şansını elde etmeden önce takımın küçük lig üyeleriyle kendini kanıtlamak zorunda kalan 26 yaşındaki İngiliz Dwyer ile başlıyor. Dwyer’in sayıları 2014’te 22 gol attığından beri bir miktar düştü, ancak etkisi istatistiklerin ötesine geçiyor. "acımasız". Dwyer inatla cepheden savunuyor, rakip savunucuları taciz ediyor ve onları kendi sahalarının derinliklerine sıkıştırıyor."Vermes, Dwyer için merkez forvetimizle başlıyor dedi. "Bu, nasıl oynadığımızın çok, çok önemli bir yönüdür. Ligdeki tüm forvetler arasında, muhtemelen herkesten en çok suistimal eden oyuncu ve yoluna devam ediyor."Arka hat da SKC’nin inşa edilme şeklinin bir örneğidir.

Kansas City banliyölerinde büyüyen çocukluklarından beri birlikte oynayan Besler ve Seth Sinovic’in zor kazanılmış kimyası var. Ike Opara’nın dayanıklılığı açık bir sorudur – 2013’te kulübe katıldığından beri sadece bir kez 20’den fazla maçta yer aldı – ama aynı zamanda bu takımın nasıl oynamayı sevdiği konusunda da iyi bir eğitim aldı. Zusi yeni sağ bek pozisyonunu aldı herkesin umduğundan daha hızlı. Eskiden bir sezonda 15 asist yapan bir kanat oyuncusu olan 30 yaşındaki oyuncu, savunmada doğal görünüyordu."Kendi oyun kariyerinde benzer bir pozisyon değişikliği yapan Vermes, bir numaralı şeyin inanılmaz bir tavrı olması olduğunu söyledi. "Sahip olduğu tutuma sahip olmasaydı, olduğu oyuncu olmazdı."Her şeyi soyduğunuzda, o sadece iyi bir futbolcu. Pozisyona iyi tercüme edilebilecek birçok niteliği var. …

Şaşırtıcı, ama her hafta pozisyonunu geliştiriyor."Birlikte ele alındığında, yine Batı Konferansı’nda meşru bir yarışmacı gibi görünen bir ekibiniz var. Sporting KC, hem güvenilir bir ethos’a sadık kalarak hem de uçlarda yenilikler yaparak, MLS’nin takımları statükoya doğru çekme eğilimini azaltmayı başardı. 11 Haz 2020Bill Barnwell ESPN Personel Yazarı CloseBill Barnwell, ESPN.com’da çalışan bir yazar. Twitter’da takip edin İyi bir genişleme taslağını seviyorum. NFL’nin Houston’da bir franchise ekleyerek genişletilmesinden bu yana 18 yıl geçti, ancak kuruluşlar o zamandan beri ülke çapında taşınıyor olsa da, 32 takım kurulumuna takımlar eklemeye yönelik ciddi bir değerlendirme yapılmadığını henüz görmedik.

Elbette en büyük neden paradır: NFL sahiplerinin zaten devasa gelir akışlarını diğer 31 takımla paylaşması gerekiyor ve bu, lig bir veya iki takım eklerse daha fazla paylaşılacak, diğer yandan iki takım ekleyerek, NFL, oyuncularına daha fazla para vermek zorunda kalmadan her hafta televizyon için ek bir oyun ekleyebilecektir. Teksaslılar 2002’de 700 milyon dolar franchise ücreti öderken, Forbes 2012’de yeni franchise’ların 1 milyar ila 1.5 milyar dolar ödeyeceğini tahmin etti. Forbes şu anda ortalama NFL franchise’ının 2,8 milyar dolar değerinde olduğunu öne sürerken, bir franchise ücretinin maliyeti ekip başına 2 milyar doların kuzeyinde olabilir. Gelecekteki büyümeyi hızlandırmak için uluslararası pazara doğru tekrar tekrar girişimlerde bulunan bir ligde, Londra ve Mexico City sonunda 33. ve 34. NFL takımları olabilir mi? Lig bir gecede genişlemeye karar verirse bu takımlardan birinin nasıl görünebileceğini görmeye çalışalım. Texans’ın genişleme taslağındaki kuralların çoğunu takip ediyor. Genişletme taslağının kuralları 2016’da bu alıştırmayı en son yaptığımda, 2002 kurallarını olabildiğince yakından takip ettim. Ancak bu, Mart ayındaydı, taslak ve serbest temsilciliğin önündeydi.

Haziran ayında burada otururken, farklı zamanlamayı hesaba katmak için kurallarda bazı küçük değişiklikler yapmam gerekecek. Şüpheli sözleşmelerle ilgili birkaç gazi, genişleme ekibimizin kullanımına sunulduğunda açık pazara sunulsa da, her takımın sunduğu oyuncuları maddi olarak etkilemeyecektir.Editörün Seçtikleri En son NFL genişleme taslaklarından elde edilen başarılar ve hatalar NFL’yi sıfırdan hazırladı: Cincy’de Mahomes, Vegas’ta Rodgers, daha fazla1 İlgili 32 takımın tümü, genişleme taslağında beş oyuncuyu hazır hale getirmek zorunda ve bu oyunculardan yalnızca biri 10 veya daha fazla NFL deneyimine sahip olabilir. Bu taslak için en önemli fark, aday gösterilen her oyuncunun 2019’da takımları için en az bir snap oynamış olması gerektiğidir.

Bu, 2020 taslak seçimlerini veya taslaksız serbest aracıları ortadan kaldırır. Ayrıca Alex Smith gibi sakatlık nedeniyle tüm sezonu kaçıran oyuncuların açıkta bırakılamayacağı anlamına da geliyor. Bahisçiler ve tekmeler dahil edilemez ve kendimi herhangi bir kadrodaki en fazla iki oyuncuyla sınırlayacağım Her takım için, bir genişleme taslağının parçası olarak her takımın en rahat kaybettiğini hissettiğim beş oyuncuyu seçtim . Bazı durumlarda, bunlar zaten kendi takımlarını kurmanın eşiğinde olan oyunculardı. Diğer durumlarda, bağlantıları eski takımlarının emekli bir katılımcıyı kaybetmek anlamına gelse bile kaçmak isteyeceği bir yük olarak kabul edilecek oyuncuları seçtim. Yeni franchise’ımız 30 oyuncu seçmeli veya maaş üst sınırının% 38’ine eşit sözleşme almalı 75,3 milyon doların biraz üzerinde.

Takımlar normalde uzun vadeli bir anlaşmanın ortasında bir emektarı keser veya takas ederlerse maaş sınırı hızlandırma ile uğraşmak zorunda kalırken, bunu burada yapmak zorunda kalmazlar. Genişletme ekibi, kalan tüm bonus oranı ve garantili para da dahil olmak üzere sözleşmelerinin geri kalanını alabilecek. 2002’de sınır çok daha büyük bir endişeydi ve bu da takımların çok sayıda pahalı oyuncuyu hazır hale getirmesine neden oldu. Sınır, 2020’deki kadar zorlayıcı değil, ancak sınırın 2021’de geçici olarak daralması olasılığıyla, bu taslağa beklenmedik bir veya iki gazi atmaya istekli olacak takımlar var. Teksaslılar, Tony Boselli ile hücum savaşı yaptı. 2002 genişleme taslağının ilk seçimi, ancak franchise için hiç oyun oynamadı.

 AP Fotoğrafı / Pat Sullivan Takımlar halinde gideceğim, bazı tanınmış oyuncuların neden müsait olduklarını ayrıntılarıyla anlatacağım ve seçimlerimi açıklayacağım. Gerçek hayatta bir genişleme taslağı olmayacak, ancak bu bize NFL kadrolarının dibinde neler olduğuna dair bir fikir vermeli. AFC’den başlayalım, bu tanınmış oyuncuların bir çift dahil olmak üzere hızlı bir şekilde ortaya çıktığı AFC oyun kurucu. Her takımdan beş oyuncuyu listeleyeceğim, sonra seçimlerimi kalınlaştıracağım. Bir takıma atla: ARI | ATL | BAL | BUF | ARABA | CHI | CIN CLE | DAL | DEN | DET | GB | HOU | IND JAX | KC | LAC | LAR | LV | MIA | MIN NE | HAYIR | NYG | NYJ | PHI | PIT | SF SEA | TB | TEN | WSHTam genişleme listesini görüntüleyinAFC EASTBuffalo BillsRB T.J.

Yeldon (2020 için 1.900.000 $ maaş) DT Vincent Taylor (825.000 $) Benim seçimim: WR Robert Foster (750.000 $) G Ike Boettger (750.000 $) CB Jaquan Johnson (721.085 $) Faturalar, ligin en derin kadrolarından birine sahip ve buna uymayı zorlaştırıyor en az bir kullanışlı oyuncuyu bırakmadan kurallar. Foster, beş maçlık bir süre boyunca 438 yarda yükseldiğinde 2018’in sonunda patlak veriyor gibi görünüyordu, ancak Buffalo onu bir sonraki sezonun derinlik tablosuna gömdü. 2019’da 18 hedefinden sadece üçünü yakaladı, ancak 26 yaşındaki oyuncunun tersine bir atış yapacağız.Miami DolphinsWR Albert Wilson (4.333.334 $) Benim seçimim: QB Josh Rosen (2.169.796 $) G Adam Pankey (825.000 $ ) LB James Crawford (750.000 $) WR Gary Jennings (675.000 $) Bir diğer bariz ters oyun da, 2018’de 10. genel seçimle seçildiğinden beri kasvetli hücum çizgilerinin arkasında oynanamayan Rosen. Arizona ve Miami ile olan deneyimleri onu kırmış olabilir, ancak organizasyonumuz risk almaya istekli olmalı. Rosen Tua Tagovailoa’yı seçtikten sonra Yunuslarla bir geleceği olmayacak ve ekip, onu terk etmesine izin vererek önümüzdeki iki yıl içinde 5,2 milyon dolar tasarruf edecek.New England PatriotsSeçimim: DE Deatrich Wise Jr . (2.278.140 $) Benim seçimim: G Jermaine Eluemunor (2.133.000 $) RB Brandon Bolden (1.987.500 $) TE Ryan Izzo (767.267 $) WR Gunner Olszewski (675.833 $) Patriots her yıl ligin en derin takımlarından biri ve biz de onlara gideceğiz. iki oyuncu. Wise th giriyor Savunmanın sonundaki çaylak anlaşmasının son yılında ve Bill Belichick tipik olarak savunma ucunda genç yetenekleri bırakmayı tercih ediyor. Wise, ilk üç sezonda 11.5 çuval ve 45 knockdown gibi bazı geçiş hızlarına sahip – ancak koşuya karşı o kadar etkili değil ve Titanlara karşı vahşi kart kaybına boğulmuştu.

ESPN IllustrationEluemunor, bu ekip için yardımcı yan hakem olarak profiller. Patriots, geçen yıl Baltimore’da Eluemunor için dördüncü tur seçimini ve altıncı tur seçimini takas etti, ancak sadece 29 hücum anı oynadı. Eluemunor’un gelecek yıl ücretsiz ajansa ulaşması ve hem Joe Thuney hem de Shaq Mason’un sözleşme kapsamında olmasıyla birlikte, Eluemunor’un, yedek olarak 2019 dördüncü tur Hjalte Froholdt’u kullanarak kaptan boş alan Patriots için 53 kişilik kadro oluşturacağının garantisi yok bekçi.

Mevcut mücadelelerin yetersizliği göz önüne alındığında, 332 kiloluk Eluemunor’u bir salıncak olarak deneyebiliriz.New York JetsRB Le’Veon Bell (15.468.750 $) OL Conor McDermott (825.000 $) RB Josh Adams (750.000 $) LB Frankie Luvu (675.000 $) WR Jeff Smith (610.000 $) Yıllar süren taslakların ardından, Jetler’in kadrolarının arkasında gösterecek çok az şeyi var.